Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14-06-2018, 09:07 ,
Kismiska Offline
Junior Member
**



  • Jun 2018
  • 3 Posts
  • Threads: 1

  • Country: Hungary
#1
Ban

Sziasztok !
Magyarul írok, mivel tudom hogy, magyar volt aki bannolt. 
Ahogy azt látom és tapasztalom a fórum hozzászólásaiban KAMIKAZE admin tényleg kamikaze módjára viselkedik és átgázol mindenkin. 

Számomra  a következő képpen fejezte ki nem tetszését:

Kamikaze: Takarodsz magadtól ?
Én: Mi a baj?
Kamikaze: Nem kérdezem még egyszer.
Én: Mi a baj? Mi rosszat.... és kb. idáig jutottam az írásban, mert már ki is rakott....

Én értem, hogy gyanús voltam, elhiszem.... felléptem és kb.20 mp alatt 11:3-as statom lett.... de egy admin ne a bunkóságot használja az ilyen esetekben.... hanem lépjen ki specbe, nézzen meg, kérje ki társai véleményét és utána hozzon egy döntést. Ne hirtelen felindulásból, alpári stílusban, csak azért mert lelőttem és nem tetszett neki... véleményem szerint ez a viselkedés nem egy adminra vall.

Köszönöm, hogy leírhattam a tapasztalatom. További szép napot !
Kismiska !
Give Reputation to this user
Quote this message in a reply Reply
14-06-2018, 16:34 ,
kokuszcsajszi17 Offline
Junior Member
**



  • Jun 2018
  • 1 Posts
  • Threads: 0

  • Country: Hungary
#2
RE: Ban

Helló!! 
Figyelj tiszteletben tartom a véleményed meg minden de azért azt tisztázzuk már hogy Kamikaze 13éve játszik biztos hogy egyből kiszűri a csalókat én például ezért szeretek feljárni erre a szerverre mert ha ő fent van biztos hogy tiszták a játékosok... Jó azt aláírom hogy néha csúnyán beszél de csak azzal aki megérdemli!!
Give Reputation to this user
Quote this message in a reply Reply
14-06-2018, 18:08 ,
kamikaze Offline
Junior Member
**



  • Jun 2018
  • 10 Posts
  • Threads: 4

  • Country: Hungary
#3
RE: Ban

Hi!! many people belive me !! I know I'm not perfect !! every man has mistakes !!  i am a lot tdm-server !! I can not watch everybody !! sorry for those I do not feel good !!lots of people have a lot of players !! and if I can play anything I can not pay attention !! everyone has a good game !! and I apologize for the ones I might have hurt !! bye/kamikaze/!!
Give Reputation to this user
Quote this message in a reply Reply
16-06-2018, 12:44 ,
Kismiska Offline
Junior Member
**



  • Jun 2018
  • 3 Posts
  • Threads: 1

  • Country: Hungary
#4
RE: Ban

(14-06-2018, 16:34 )A fentiek alapján úgy ítéled meg, hogy megérdemeltem a trágár szavakat ?? Később aznap még visszamentem játszani és az első szava az volt, hogy na megint lecsalsz mint délelőtt, egy tök sima helyzet után.... ha nem lett volna egyértelmű, hozzátenném, hogy nem csaltam és ha hagyott volna időt és nem indulatból cselekszik, akkor Ő is rá jött volna. Én tudom, hogy sok a hülye és a csaló, de aki feljön játszani egy jót azt ne vegyük már egy kalap alá velük.Kismiska Wrote: Huh
Give Reputation to this user
Quote this message in a reply Reply
16-06-2018, 14:02 ,
kamikaze Offline
Junior Member
**



  • Jun 2018
  • 10 Posts
  • Threads: 4

  • Country: Hungary
#5
RE: Ban

Jól van kisfiam biztos te többet tudsz mindenről és mindenkiről mint én!! De akkor kérdezem én miért nem te vagy itt az admin?? Másodlagosan én is nagyon szégyenlem hogy az a biztos támpont hogy 10-magyarból 8-csalással tud csak nyomulni!!! Ha kiraknak vagy kiraklak annak van valami oka!! Ne okoskodj mert a túl okos emberből már van elég!! Játssz és ha nincs gond akkor maradsz!! Ha gond van repülsz!! Ilyen egyszerű!! Minden adminnak vannak ilyen kétes ellenfelei mint te!! Akkor senki nem alkalmas az adminságra igaz!!??
Give Reputation to this user
Quote this message in a reply Reply
16-06-2018, 18:02 ,
Kismiska Offline
Junior Member
**



  • Jun 2018
  • 3 Posts
  • Threads: 1

  • Country: Hungary
#6
RE: Ban

1.Sajnálom, hogy ilyen sztereotip gondolkodásmódod van. Tehát a logikád szerint aki magyarként fellép a szerverre játszani az 80% hogy csaló! (10 magyarból 8)
2. Én megértem, hogy oka volt a dolognak, de a stílusod minősíthetetlen és alpári volt.
3. Nem okoskodom, hanem elmondom a véleményem, ahogy te is megteszed, hiszen erre való ez a felület.
4. Semmi gondom nem lenne, ha nem 3mp alatt banoltál volna és talán megnézted volna hogyan is játszok és nem erre a sztereotip gondolkodásmódodra támaszkodva kezeled a helyzetet.

UI.: A kisfiam jelzőre inkább nem is reagálok, mert én is tudnék a kommunikációd alapján sok mindent megállapítani, de akkor a fél életünket itt töltenénk egymásnak írogatva Big Grin
Részemről befejeztem a dolgot, majd még találkozunk a szerveren, szép napot !
(This post was last modified: 16-06-2018, 18:05 by Kismiska.)
Give Reputation to this user
Quote this message in a reply Reply




Forum Jump:

Users see this thread

1 Guest(s)