Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-10-2017, 17:56 ,
Daesitiate Offline
Junior Member
**

• Oct 2017
  • 1 Posts
  • Threads: 1

• Country: Bosnia and Herzegovina
Ban bez razloga?

Pozdrav
Sinoć sam banovan od strane admina sa imenom "Herceg Bosna", bez prethodnog kicka i bez prethodnog upozorenja.
Ban je uslijedio nakon što sam ga zamolio da manje spama chat jer je bio spectator i užasno je puno pisao u chat.
Zbog toga što sam svjedočio bezrazložnom banu još jednog korisnika prije dan-dva (mislim da je bio Bosniaco), prethodno sam pokrenuo snimak, kojeg ću rado podijeliti svim zainteresiranim.
Mislim da je ova (i bilo koja druga CoD2) zajednica premalena da bi se dozvolio ovaj tip samovolje i bezrazložnog provođenja nekakve sile.

Jaranski pozdrav

Daesitiate
Give Reputation to this user
Quote this message in a reply Reply
01-10-2017, 23:11 ,
Player X Offline
Junior Member
**

• Aug 2017
  • 18 Posts
  • Threads: 3

• Country: Croatia
RE: Ban bez razloga?

Ljepo sam im rekao da moraju upozorit i reci igracima.

Jedino za WH i haxanje netreba upozorenje i opomena , za sve ostalo moraju se obratit igracima a ne ovako bez razloga.

Sto se tice spamanja to ni ja nevolim puno pisat unutar igre ili da drugi smetaju s porukama.

Decki imate sve (chat, forum i Team Speak) , govorim naravno ADMINIMA kao i svima drugim igracima.

16-10-2017, 15:57 ,
Bosniaco Vulgaris Offline
Junior Member
**

• Oct 2017
  • 1 Posts
  • Threads: 0

• Country: Bosnia and Herzegovina
RE: Ban bez razloga?

(01-10-2017, 17:56 )Daesitiate Wrote: Pozdrav
Sinoć sam banovan od strane admina sa imenom "Herceg Bosna", bez prethodnog kicka i bez prethodnog upozorenja.
Ban je uslijedio nakon što sam ga zamolio da manje spama chat jer je bio spectator i užasno je puno pisao u chat.
Zbog toga što sam svjedočio bezrazložnom banu još jednog korisnika prije dan-dva (mislim da je bio Bosniaco), prethodno sam pokrenuo snimak, kojeg ću rado podijeliti svim zainteresiranim.
Mislim da je ova (i bilo koja druga CoD2) zajednica premalena da bi se dozvolio ovaj tip samovolje i bezrazložnog provođenja nekakve sile.

Jaranski pozdrav

Daesitiate

Upravo!
Potpisujem sve!
Lik osim što pegla pravo, ima i nacionalističku retoriku i bukvalno trolla da mu kažeš nešto i da te kicka / banuje.
Srećom, ima record / demo, pa je sve na čisto!
Evo i video

Forum Jump:

Users see this thread

1 Guest(s)